Počasie Harm Coat Bayou dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Harm Coat Bayou, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 19 °C | 97 % | 0% | 16% | 0% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
2,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 19 °C | 99 % | 0% | 48% | 0% | 98% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 20 °C | 87 % | 0% | 10% | 18% | 82% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 43% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
7,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 80% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
4,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 24% | 84% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 20 °C | 96 % | 0% | 9% | 1% | 96% | |
Harm Coat Bayou, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 33,9523; -91,6531
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Harm Coat Bayou, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Harm Coat Bayou.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Harm Coat Bayou dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Harm Coat Bayou
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Harm Coat Bayou
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 01:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |