Počasie Santo Estêvão dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Estêvão, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,8 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 99% | 47% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
1,5 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 21 °C | 18 % | 0% | 9% | 12% | 3% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 18 °C | 85 % | 0% | 8% | 2% | 84% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 20 °C | 21 % | 0% | 21% | 2% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 20 °C | 25 % | 0% | 19% | 15% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
1,5 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 71 % | 20 °C | 21 % | 0% | 14% | 7% | 2% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,4 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 20 °C | 36 % | 0% | 27% | 13% | 0% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
2,7 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 41% | 18% | |
Santo Estêvão, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -12,4303; -39,2514
Časová zóna: America / Bahia
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 27 279
Nadmorská výška: 242 m
Administratívna časť:
- Bahia, Salvador
- Santo Estêvão, Santo Estêvão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Estêvão, Brazília. Predpoveď počasia Santo Estêvão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Estêvão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santo Estêvão
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santo Estêvão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 17:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 11:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 17:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 18:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 18:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:24 | 22.05.2026 23:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |