Počasie Nongchangdong Shan dnes
Predpoveď počasia Nongchangdong Shan 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 20,6 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nongchangdong Shan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
3,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 9% | 10% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
10,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 93% | 72% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
2,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 82 % | 14 °C | 77 % | 0% | 45% | 5% | 57% | |
| 20:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
5,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 13 °C | 75 % | 0% | 21% | 35% | 56% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
3,2 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 12 °C | 99 % | 0% | 98% | 47% | 28% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 14 °C 15 °C |
2,5 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 13 °C | 66 % | 0% | 24% | 17% | 46% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 19 °C |
8,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 13 °C | 100 % | 0% | 5% | 18% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,4 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1006 hPa | 93 % | 13 °C | 99 % | 0% | 34% | 34% | 97% | |
Nongchangdong Shan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,4148; 104,1676
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nongchangdong Shan, Čína. Predpoveď počasia Nongchangdong Shan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nongchangdong Shan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nongchangdong Shan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nongchangdong Shan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:43 | 27.04.2026 03:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |