Počasie Nongchangdong Shan dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nongchangdong Shan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
3,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 21% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 48% | 100% | 30% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 40 % | 6 °C | 61 % | 0% | 1% | 56% | 18% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 65 % | 8 °C | 34 % | 0% | 0% | 2% | 33% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 52 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 60% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 5 °C | 96 % | 0% | 0% | 20% | 96% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 36 % | 6 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Nongchangdong Shan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,4148; 104,1676
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nongchangdong Shan, Čína. Predpoveď počasia Nongchangdong Shan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nongchangdong Shan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nongchangdong Shan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nongchangdong Shan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:38 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |