Počasie Wenshang, Shandong Sheng dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wenshang, Shandong Sheng, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 17 °C | 19 % | 0% | 9% | 0% | 10% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 83 % | 17 °C | 69 % | 0% | 45% | 0% | 43% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 66 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 87 % | 20 °C | 93 % | 0% | 7% | 0% | 92% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 97 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 21 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1003 hPa | 56 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 65 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Wenshang, Shandong Sheng, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 35,7275; 116,4961
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wenshang, Shandong Sheng, Čína. Predpoveď počasia Wenshang, Shandong Sheng.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wenshang, Shandong Sheng dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Wenshang, Shandong Sheng
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Wenshang, Shandong Sheng
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:04 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:27 | 23.05.2026 00:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |