Počasie La Iglesia dnes
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 19,3206; -69,5375
nadmorská výška: 7 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Iglesia, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 96 % | 23 °C | 83 % | 0% | 4% | 0% | 82% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 23 °C | 37 % | 0% | 23% | 0% | 18% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 21 °C | 29 % | 0% | 27% | 0% | 2% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 21 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 22 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 23 °C | 31 % | 0% | 10% | 0% | 22% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 56 % | 21 °C | 71 % | 0% | 2% | 0% | 71% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1018 hPa | 84 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
La Iglesia, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 19,3206; -69,5375
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Iglesia, Dominikánská republika. Predpoveď počasia La Iglesia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Iglesia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Iglesia
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Iglesia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:37 | 02.06.2026 07:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |