Počasie Lékori dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lékori, Gabon rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 96 % | 0% | 37% | 19% | 93% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 76% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 13% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 39 % | 0% | 5% | 25% | 16% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 18% | 71% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 21 °C | 98 % | 0% | 94% | 6% | 69% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 70 % | 22 °C | 100 % | 0% | 25% | 10% | 100% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,5 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 96 % | 0% | 0% | 16% | 96% | |
Lékori, Gabon - informácie
Štát: GabonGPS súradnice: -1,2537; 14,4332
Časová zóna: Africa / Libreville
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lékori, Gabon. Predpoveď počasia Lékori.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lékori dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lékori
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lékori
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 18:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 19:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:29 | 22.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |