Počasie Atata dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Atata, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 1% | 89% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 75 % | 0% | 58% | 0% | 37% | |
| 12:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
4,8 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 23 °C | 19 % | 0% | 18% | 4% | 0% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 87 % | 0% | 23% | 3% | 83% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 93% | |
| 06:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
1,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 89% | 7% | 99% | |
| 12:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
9,2 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 24 °C | 72 % | 0% | 58% | 4% | 32% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 32% | 4% | 99% | |
Atata, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 6,5333; -0,7000
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Atata, Ghana. Predpoveď počasia Atata.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Atata dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Atata
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Atata
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:22 | 23.05.2026 00:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |