Počasie La Guadalupe, Valle dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Guadalupe, Valle, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 24 °C | 78 % | 0% | 43% | 25% | 55% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 25 °C | 89 % | 0% | 67% | 0% | 79% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 41 °C |
4,4 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 39 % | 20 °C | 35 % | 0% | 3% | 27% | 12% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 34 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 26 °C | 67 % | 0% | 3% | 18% | 59% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 14% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 64 % | 0% | 1% | 3% | 62% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
38 °C 41 °C |
5,7 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 38 % | 21 °C | 72 % | 0% | 9% | 46% | 47% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 36 °C |
0,6 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 27 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
La Guadalupe, Valle, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,5125; -87,5128
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Guadalupe, Valle, Honduras. Predpoveď počasia La Guadalupe, Valle.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Guadalupe, Valle dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Guadalupe, Valle
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Guadalupe, Valle
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:14 | 23.05.2026 00:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |