Počasie Thayer dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thayer, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 89% | 88% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 16% | 86% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 9% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 14 °C | 97 % | 0% | 96% | 4% | 33% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 2% | 22% | |
Thayer, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 41,1734; -87,3336
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thayer, Indiana, USA. Predpoveď počasia Thayer.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thayer dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Thayer
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Thayer
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:51 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:12 | 21:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:26 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:31 | 23.05.2026 01:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |