Počasie Pabeansanur dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pabeansanur, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 22 % | 0% | 16% | 6% | 2% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,4 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 93 % | 0% | 46% | 7% | 85% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
2,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 23 °C | 49 % | 0% | 25% | 26% | 20% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 50 % | 0% | 28% | 20% | 14% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 59 % | 0% | 35% | 22% | 25% | |
| 08:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
2,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 37 % | 0% | 10% | 32% | 0% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 17 % | 0% | 14% | 5% | 0% | |
Pabeansanur, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,6833; 115,2500
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pabeansanur, Indonézia. Predpoveď počasia Pabeansanur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pabeansanur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pabeansanur
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pabeansanur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 18:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:09 | 25.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |