Počasie Grean Mountain dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Grean Mountain, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 74% | 92% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 49% | 90% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 40% | 91% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
1,4 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 96% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 89% | 96% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1024 hPa | 68 % | 10 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1026 hPa | 79 % | 11 °C | 9 % | 0% | 7% | 0% | 1% | |
Grean Mountain, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,7936; -8,6144
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Grean Mountain, Írsko. Predpoveď počasia Grean Mountain.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Grean Mountain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Grean Mountain
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Grean Mountain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:26 | 21:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 16:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:40 | 22:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:35 | 23:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:27 | 23.05.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |