Počasie Muck Island dnes
Predpoveď počasia Muck Island 19. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 20,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Muck Island, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,2 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
997 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 72% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
997 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 71% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
996 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 94% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
995 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 16% | 100% | 96% | 99% | |
| 04:00
05:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 51% | 100% | 96% | 59% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 76% | 100% | 67% | 66% | |
| 06:00
07:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 76% | 100% | 89% | 0% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 69% | 100% | 95% | 0% | |
| 08:00
09:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,9 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 10% | 100% | 99% | 5% | |
| 09:00
10:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
994 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 7% | 100% | 91% | 53% | |
| 10:00
11:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,7 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
994 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 84% | 48% | |
| 11:00
12:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
2,2 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
994 hPa | 94 % | 11 °C | 99 % | 0% | 96% | 91% | 50% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 95 % | 11 °C | 96 % | 0% | 63% | 80% | 62% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
995 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 47% | 78% | |
| 14:00
15:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,2 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 89 % | 10 °C | 98 % | 0% | 33% | 96% | 84% | |
| 15:00
16:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
2,1 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 89 % | 10 °C | 92 % | 0% | 77% | 37% | 56% | |
| 16:00
17:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
2,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 90 % | 10 °C | 89 % | 0% | 71% | 32% | 53% | |
| 17:00
18:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
3,6 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
995 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 29% | 76% | |
| 18:00
19:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,3 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 91 % | 10 °C | 96 % | 0% | 46% | 67% | 88% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 66 % | 0% | 11% | 35% | 43% | |
| 20:00
21:00
| dažďové prehánky | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 44 % | 0% | 28% | 35% | 0% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
998 hPa | 96 % | 9 °C | 36 % | 0% | 33% | 12% | 0% | |
| 22:00
23:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
999 hPa | 97 % | 9 °C | 36 % | 0% | 33% | 4% | 0% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 98 % | 8 °C | 44 % | 0% | 43% | 5% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 98 % | 8 °C | 65 % | 0% | 40% | 36% | 10% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 27% | 3% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 03:00
04:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 80% | 0% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 0% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 12% | 0% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 95 % | 8 °C | 66 % | 0% | 66% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 8 °C | 38 % | 0% | 38% | 8% | 0% | |
| 09:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 9 °C |
0,1 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 8 °C | 55 % | 0% | 55% | 3% | 0% | |
| 10:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 10 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1009 hPa | 77 % | 7 °C | 72 % | 0% | 72% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 10 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 7 °C | 78 % | 0% | 77% | 0% | 7% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 6 °C | 89 % | 0% | 86% | 0% | 20% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 59 % | 6 °C | 89 % | 0% | 81% | 0% | 36% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 72 % | 7 °C | 53 % | 0% | 31% | 0% | 33% | |
Muck Island, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 54,0517; -8,3153
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Muck Island, Írsko. Predpoveď počasia Muck Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Muck Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Muck Island
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Muck Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 21:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 16:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:35 | 22:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:27 | 23:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:51 | 20.05.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |