Počasie Tanagawa-nishibata dnes
| 22 °C | 25 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 22:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 04:50
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Predpoveď počasia Tanagawa-nishibata 27. máj 2026
Večer silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 8,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tanagawa-nishibata, Japonsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
11:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 86 % | 19 °C | 78 % | 0% | 22% | 71% | 0% | |
| 19:00
12:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 87 % | 19 °C | 61 % | 0% | 40% | 50% | 0% | |
| 20:00
13:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 14% | |
| 21:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
2,3 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 91 % | 20 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 20% | |
| 22:00
15:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
3,9 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 0% | |
| 23:00
16:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
2,4 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
17:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 19 °C | 93 % | 0% | 71% | 89% | 0% | |
| 01:00
18:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 96 % | 19 °C | 62 % | 0% | 37% | 46% | 0% | |
| 02:00
19:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 96 % | 19 °C | 31 % | 0% | 28% | 3% | 0% | |
| 03:00
20:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 96 % | 19 °C | 35 % | 0% | 30% | 16% | 0% | |
| 04:00
21:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 95 % | 18 °C | 64 % | 0% | 18% | 60% | 0% | |
| 05:00
22:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 94 % | 19 °C | 78 % | 0% | 22% | 75% | 0% | |
| 06:00
23:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 92 % | 19 °C | 60 % | 0% | 51% | 18% | 0% | |
| 07:00
00:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 87 % | 19 °C | 95 % | 0% | 92% | 17% | 0% | |
| 08:00
01:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 83 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 50% | 0% | |
| 09:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1001 hPa | 82 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 0% | |
| 10:00
03:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1001 hPa | 83 % | 21 °C | 98 % | 0% | 93% | 60% | 0% | |
| 11:00
04:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1001 hPa | 81 % | 21 °C | 86 % | 0% | 85% | 6% | 0% | |
| 12:00
05:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 78 % | 21 °C | 96 % | 0% | 96% | 3% | 0% | |
| 13:00
06:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1000 hPa | 73 % | 21 °C | 73 % | 0% | 65% | 24% | 0% | |
| 14:00
07:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
999 hPa | 68 % | 20 °C | 44 % | 0% | 25% | 26% | 0% | |
| 15:00
08:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
999 hPa | 68 % | 20 °C | 18 % | 0% | 3% | 15% | 0% | |
| 16:00
09:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
999 hPa | 68 % | 20 °C | 35 % | 0% | 2% | 34% | 0% | |
| 17:00
10:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 75 % | 21 °C | 23 % | 0% | 3% | 22% | 0% | |
| 18:00
11:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 82 % | 21 °C | 10 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 19:00
12:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 88 % | 21 °C | 76 % | 0% | 73% | 21% | 0% | |
| 20:00
13:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 92 % | 21 °C | 89 % | 0% | 87% | 34% | 0% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 59% | 0% | |
| 22:00
15:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
0,3 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 93 % | 22 °C | 98 % | 0% | 35% | 97% | 0% | |
| 23:00
16:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
0,5 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 93 % | 21 °C | 94 % | 0% | 93% | 38% | 0% | |
Tanagawa-nishibata, Japonsko - informácie
Štát: JaponskoGPS súradnice: 34,2869; 135,1134
Časová zóna: Asia / Tokyo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tanagawa-nishibata, Japonsko. Predpoveď počasia Tanagawa-nishibata.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tanagawa-nishibata dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tanagawa-nishibata
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tanagawa-nishibata
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:50 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:21 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:47 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:09 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:24 | 27.05.2026 02:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |