Počasie Faculty Glade dnes
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,8716; -122,2566
nadmorská výška: 108 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Faculty Glade, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 9 °C | 35 % | 3% | 6% | 0% | 31% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 86 % | 9 °C | 37 % | 14% | 19% | 0% | 21% | |
| 02:00
11:00
| hmla | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 89 % | 9 °C | 53 % | 34% | 51% | 0% | 3% | |
| 03:00
12:00
| hmla | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 9 °C | 75 % | 57% | 71% | 0% | 18% | |
| 04:00
13:00
| hmla | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 9 °C | 78 % | 68% | 77% | 0% | 7% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 9 °C | 87 % | 75% | 82% | 0% | 25% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 9 °C | 28 % | 0% | 27% | 0% | 3% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 10 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 9 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 92 % | 9 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 9 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 76 % | 10 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 10 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
Faculty Glade, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,8716; -122,2566
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Faculty Glade, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Faculty Glade.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Faculty Glade dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Faculty Glade
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Faculty Glade
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:53 | 22.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |