Počasie Tar dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tar, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 22 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 22 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 37 °C |
0,9 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 53 % | 21 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 74 % | 22 °C | 97 % | 0% | 0% | 1% | 97% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 81 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
1,1 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 31 °C 35 °C |
1,6 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 58 % | 22 °C | 87 % | 0% | 22% | 25% | 80% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Tar, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,0159; 13,7449
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tar, Kamerun. Predpoveď počasia Tar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tar
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 19:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 19:30 | 02.06.2026 07:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |