Počasie Altoros dnes
Predpoveď počasia Altoros 19. máj 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 17,3 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Altoros, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
5,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 93% | 51% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 27 °C |
2,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 82% | 59% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
7,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 23 °C | 48 % | 0% | 34% | 13% | 14% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
2,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 37% | 55% | 100% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 36% | 14% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
1,6 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 65 % | 0% | 48% | 35% | 0% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
11,5 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 63 % | 0% | 27% | 41% | 21% | |
Altoros, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,0214; -74,8044
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 248 m
Administratívna časť:
- Departamento del Caquetá, Florencia, Caquetá
- San Vicente del Caguán, San Vicente del Caguán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Altoros, Kolumbia. Predpoveď počasia Altoros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Altoros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Altoros
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Altoros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:39 | 19.05.2026 21:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |