Počasie Hato Corozal dnes
Predpoveď počasia Hato Corozal 18. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 19,1 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 13,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hato Corozal, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 96% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
5,8 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 75 % | 0% | 12% | 17% | 68% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
8,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 30% | 32% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 17% | 28% | 100% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
13,4 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 100% | |
Hato Corozal, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,1875; -73,7583
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 306 m
Administratívna časť:
- Departamento del Meta, Villavicencio, Meta
- Vistahermosa, Vista Hermosa, Meta
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hato Corozal, Kolumbia. Predpoveď počasia Hato Corozal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hato Corozal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hato Corozal
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hato Corozal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 18:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 18:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:26 | 18.05.2026 20:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |