Počasie Salto Angostura dnes
Predpoveď počasia Salto Angostura 22. máj 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 14,9 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 2,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Salto Angostura, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 40% | 50% | 99% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
5,1 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 67% | 55% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
4,9 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 97 % | 0% | 87% | 57% | 70% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 51% | 18% | 97% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,9 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1015 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 70% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 84% | 74% | 96% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
5,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 77 % | 22 °C | 82 % | 0% | 58% | 48% | 25% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
1,9 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 96 % | 0% | 43% | 31% | 93% | |
Salto Angostura, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,2813; -73,8617
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 230 m
Administratívna časť:
- Departamento del Meta, Villavicencio, Meta
- La Macarena, La Macarena, Meta
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Salto Angostura, Kolumbia. Predpoveď počasia Salto Angostura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Salto Angostura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Salto Angostura
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Salto Angostura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:30 | 22.05.2026 23:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |