Počasie Hay Al Amal dnes
Predpoveď počasia Hay Al Amal 24. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hay Al Amal, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 18 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 85 % | 18 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 87 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 31 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 79 % | 27 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 69 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 48 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hay Al Amal, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,0701; -6,7943
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hay Al Amal, Maroko. Predpoveď počasia Hay Al Amal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hay Al Amal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hay Al Amal
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hay Al Amal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:13 | 24.05.2026 02:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |