Počasie Qasbat dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Qasbat, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 38 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 60 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1017 hPa | 29 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 13% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 24 % | 7 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 26 % | 1 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1016 hPa | 25 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 6% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 16 % | 3 °C | 59 % | 0% | 0% | 5% | 58% | |
Qasbat, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,3100; -3,9600
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Qasbat, Maroko. Predpoveď počasia Qasbat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Qasbat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Qasbat
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Qasbat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:02 | 27.05.2026 03:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |