Počasie Cerro Los Cuates dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Los Cuates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 22 % | 2 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 19 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 41% | 2% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 72 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 21 % | 1 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 11 % | -5 °C | 49 % | 0% | 0% | 45% | 7% | |
Cerro Los Cuates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,8371; -102,5115
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2407 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Vetagrande, Vetagrande
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Los Cuates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Los Cuates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Los Cuates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Los Cuates
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Los Cuates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:56 | 20.05.2026 23:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |