Počasie Coxquihui dnes
Predpoveď počasia Coxquihui 18. máj 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie oblačno, poludnie polojasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 13,4 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Coxquihui, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
13,4 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 91 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 93 % | 20 °C | 42 % | 0% | 39% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 56 % | 23 °C | 31 % | 0% | 0% | 2% | 30% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 1% | 25% | 99% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 10 % | 0% | 2% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
4,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 57 % | 0% | 50% | 1% | 14% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 98 % | 0% | 32% | 8% | 97% | |
Coxquihui, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,1840; -97,5857
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4 160
Nadmorská výška: 350 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Coxquihui, Coxquihui
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Coxquihui, Mexiko. Predpoveď počasia Coxquihui.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Coxquihui dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Coxquihui
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Coxquihui
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:25 | 18.05.2026 21:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |