Počasie El Porvenir dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Porvenir, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
11,2 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 20 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 22 °C |
1,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 18 °C | 77 % | 0% | 17% | 2% | 71% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
1,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 21 °C | 81 % | 0% | 33% | 3% | 70% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
14,7 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 92 % | 21 °C | 91 % | 0% | 14% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
8,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 34% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 63 % | 21 °C | 85 % | 0% | 19% | 0% | 82% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
El Porvenir, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,1928; -97,5692
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 176 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Coxquihui, Coxquihui
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Porvenir, Mexiko. Predpoveď počasia El Porvenir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Porvenir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Porvenir
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Porvenir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:47 | 23.05.2026 00:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |