Počasie Guadalupe Santa Ana dnes
Predpoveď počasia Guadalupe Santa Ana 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe Santa Ana, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 16 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1011 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 33 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1009 hPa | 34 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 40 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 17 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 25 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 23 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 6% | 67% | |
Guadalupe Santa Ana, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0914; -98,1208
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 195
Nadmorská výška: 1100 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Guadalupe, Guadalupe Santa Ana
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe Santa Ana, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe Santa Ana.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe Santa Ana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Guadalupe Santa Ana
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Guadalupe Santa Ana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 02:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |