Počasie Huajojutla (El Azul) dnes
| 26 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 19:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 21:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Predpoveď počasia Huajojutla (El Azul) 23. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 2,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Huajojutla (El Azul), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 91 % | 16 °C | 75 % | 0% | 2% | 25% | 67% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 90 % | 15 °C | 68 % | 0% | 11% | 16% | 57% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 15 °C | 31 % | 0% | 0% | 5% | 26% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 5% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 15 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 86 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 54 % | 15 °C | 7 % | 0% | 3% | 1% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 15 °C | 24 % | 0% | 7% | 3% | 14% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 46 % | 15 °C | 36 % | 0% | 9% | 10% | 23% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 44 % | 15 °C | 60 % | 0% | 50% | 53% | 7% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1014 hPa | 51 % | 15 °C | 75 % | 0% | 33% | 67% | 16% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 53 % | 15 °C | 47 % | 0% | 8% | 24% | 29% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 49 % | 15 °C | 60 % | 0% | 24% | 43% | 30% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 51 % | 15 °C | 45 % | 0% | 1% | 26% | 26% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 15 °C | 43 % | 0% | 2% | 19% | 29% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 16 °C | 35 % | 0% | 1% | 18% | 21% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 25 % | 0% | 2% | 15% | 10% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 19 % | 0% | 3% | 5% | 12% | |
| 22:00
06:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 16 °C | 53 % | 0% | 25% | 32% | 8% | |
| 23:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 97 % | 16 °C | 66 % | 28% | 53% | 27% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1020 hPa | 99 % | 16 °C | 60 % | 50% | 57% | 19% | 0% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 98 % | 16 °C | 47 % | 40% | 46% | 8% | 0% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 15 °C | 33 % | 29% | 31% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 90 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 14 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 14 °C | 24 % | 0% | 0% | 1% | 22% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 67 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 14 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 14 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 14 °C | 33 % | 0% | 7% | 29% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 14 °C | 57 % | 0% | 20% | 47% | 1% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 24% | 18% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 44 % | 14 °C | 66 % | 0% | 13% | 32% | 45% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 43 % | 13 °C | 82 % | 0% | 14% | 43% | 68% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
1,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 14 °C | 73 % | 0% | 3% | 28% | 62% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,9 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 17 °C | 83 % | 0% | 10% | 34% | 75% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 17 °C | 94 % | 0% | 1% | 19% | 93% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 18 °C | 89 % | 4% | 6% | 44% | 79% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 18 °C | 75 % | 0% | 3% | 1% | 73% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 16 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
Huajojutla (El Azul), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,5789; -99,5728
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 931
Nadmorská výška: 1660 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Taxco de Alarcón, Taxco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huajojutla (El Azul), Mexiko. Predpoveď počasia Huajojutla (El Azul).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huajojutla (El Azul) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Huajojutla (El Azul)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Huajojutla (El Azul)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 00:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |