Počasie San Antonio Xpela dnes
Predpoveď počasia San Antonio Xpela 20. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 37 °C. Úhrn zrážok 2,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Xpela, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 23 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 23 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 23 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 22 °C | 12 % | 0% | 10% | 2% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 54 % | 22 °C | 21 % | 0% | 18% | 5% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 47 % | 21 °C | 20 % | 0% | 13% | 7% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 20 °C | 19 % | 0% | 6% | 14% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
37 °C 39 °C |
1,3 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 19 °C | 32 % | 0% | 5% | 30% | 0% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 22 °C | 60 % | 0% | 0% | 18% | 52% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 21 °C | 52 % | 0% | 0% | 1% | 51% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 20 °C | 73 % | 0% | 12% | 7% | 67% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 36 °C 39 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 20 °C | 100 % | 0% | 42% | 99% | 86% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 31 °C 34 °C |
0,7 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1009 hPa | 57 % | 21 °C | 93 % | 0% | 28% | 85% | 49% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 68 % | 0% | 5% | 28% | 56% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 22 °C | 10 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 23 °C | 63 % | 0% | 46% | 0% | 28% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 39 °C |
2,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 18 °C | 34 % | 0% | 5% | 29% | 2% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 78 % | 23 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
San Antonio Xpela, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2806; -89,0256
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Yucatán, Mérida, Yucatán
- Tixmehuac, Tixmeuac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Xpela, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Xpela.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Xpela dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Antonio Xpela
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Antonio Xpela
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:05 | 20.05.2026 22:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |