Počasie Bryel dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bryel, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 14% | 99% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 23 °C | 96 % | 0% | 0% | 4% | 95% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 34 °C 39 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 51 % | 22 °C | 99 % | 0% | 7% | 2% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 23 °C | 92 % | 0% | 0% | 1% | 92% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 8% | 100% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 51 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 22 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
Bryel, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 10,3476; 11,6099
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bryel, Nigéria. Predpoveď počasia Bryel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bryel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bryel
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bryel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:19 | 24.05.2026 00:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |