Počasie Ivanhoe dnes
Predpoveď počasia Ivanhoe 25. máj 2026
Cez deň od rána dážď, dopoludnie sa spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 6,1 mm. V noci silné dažďové prehánky až zamračené. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 6,9 mm.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -32,9004; 144,3015
nadmorská výška: 84 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ivanhoe, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
16:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 96 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 01:00
17:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 12 °C | 10 % | 0% | 1% | 10% | 0% | |
| 02:00
18:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 11 °C | 17 % | 0% | 2% | 12% | 5% | |
| 03:00
19:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 11 °C | 76 % | 0% | 11% | 21% | 68% | |
| 04:00
20:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 11 °C | 85 % | 0% | 4% | 12% | 82% | |
| 05:00
21:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 0% | 2% | 1% | 99% | |
| 06:00
22:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 11% | 97% | |
| 07:00
23:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 0% | 3% | 54% | 99% | |
| 08:00
00:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1019 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 11% | 95% | 95% | |
| 09:00
01:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
2,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 93% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 78% | |
| 11:00
03:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 35% | |
| 12:00
04:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 13 °C | 99 % | 0% | 5% | 99% | 4% | |
| 13:00
05:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 13 °C | 90 % | 0% | 9% | 89% | 1% | |
| 14:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 14 °C | 44 % | 0% | 0% | 44% | 0% | |
| 15:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 81 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 16:00
08:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
1,9 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 13 °C | 24 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 22:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
6,7 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 84 % | 0% | 18% | 65% | 48% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 65% | 86% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 88 % | 13 °C | 95 % | 0% | 49% | 22% | 90% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1013 hPa | 73 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 29% | 39% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 11 °C | 36 % | 0% | 35% | 11% | 0% | |
Ivanhoe, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -32,9004; 144,3015
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 382
Nadmorská výška: 84 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ivanhoe, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Ivanhoe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ivanhoe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ivanhoe
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ivanhoe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:12 | 17:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 10:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:45 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:15 | 18:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:45 | 18:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:23 | 25.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |