Počasie Thurgoona dnes
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -36,0363; 146,9961
nadmorská výška: 190 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 0% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 79 % | 7 °C | 32 % | 0% | 11% | 27% | 0% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 92 % | 5 °C | 18 % | 0% | 18% | 7% | 0% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| polojasno | 5 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 4 °C | 35 % | 0% | 3% | 0% | 32% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 92 % | 6 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
2,5 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 66 % | 6 °C | 88 % | 0% | 78% | 51% | 30% | |
| 22:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
8,5 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 0% | 63% | 100% | 39% | |
Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -36,0363; 146,9961
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 8 394
Nadmorská výška: 190 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Thurgoona.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thurgoona dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Thurgoona
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Thurgoona
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:12 | 17:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 09:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:43 | 17:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:13 | 18:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:42 | 18:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 15:57 | 31.05.2026 07:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |