Počasie Thurgoona dnes
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -36,0363; 146,9961
nadmorská výška: 190 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
6,4 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 93% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
4,5 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1000 hPa | 89 % | 10 °C | 91 % | 0% | 42% | 43% | 74% | |
| 16:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
8,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
996 hPa | 92 % | 11 °C | 85 % | 0% | 12% | 79% | 24% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,6 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 68% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1001 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 8 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -36,0363; 146,9961
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 8 394
Nadmorská výška: 190 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thurgoona, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Thurgoona.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thurgoona dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Thurgoona
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Thurgoona
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:13 | 17:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 09:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:45 | 17:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:14 | 18:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:43 | 18:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 17:22 | 02.06.2026 08:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |