Počasie Beira Grande dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Beira Grande na 10 dní.
Piatok 29. máj
32 / 20°C
| 0.4 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
|
|
Predpoveď počasia Beira Grande, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 40 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1021 hPa | 45 % | 8 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 26 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 37 % | 12 °C | 30 % | 0% | 0% | 4% | 26% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 46 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 1% | 52% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 48 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 12% | 89% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 24 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 37% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 30 % | 10 °C | 86 % | 0% | 0% | 15% | 84% | |
Beira Grande, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1849; -7,2787
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 597 m
Administratívna časť:
- Distrito de Bragança, Braganca
- Carrazeda de Ansiães, Carrazeda de Anciães
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Beira Grande, Portugalsko. Predpoveď počasia Beira Grande.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Beira Grande dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Beira Grande
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:30 | 29.05.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |