Počasie Lagoa Clementina dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lagoa Clementina, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 85% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 87% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1019 hPa | 60 % | 16 °C | 53 % | 0% | 2% | 0% | 53% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1018 hPa | 65 % | 14 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1018 hPa | 99 % | 15 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 0% | 97% | 0% | 20% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 53 % | 15 °C | 24 % | 0% | 1% | 0% | 22% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 68 % | 14 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
Lagoa Clementina, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,6123; -9,0234
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lagoa Clementina, Portugalsko. Predpoveď počasia Lagoa Clementina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lagoa Clementina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lagoa Clementina
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lagoa Clementina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 21:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 22:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 20:38 | 31.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |