Počasie Monção dnes
Predpoveď počasia Monção 27. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie oblačno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Monção, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 14 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h južný |
1020 hPa | 92 % | 13 °C | 70 % | 0% | 70% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1020 hPa | 43 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1018 hPa | 59 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 89 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 14 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1020 hPa | 63 % | 19 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 64 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Monção, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 42,0789; -8,4808
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 19 738
Nadmorská výška: 34 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Monção, Monção
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Monção, Portugalsko. Predpoveď počasia Monção.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Monção dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Monção
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Monção
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 22:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 23:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:29 | 27.05.2026 03:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |