Počasie Monção dnes
Predpoveď počasia Monção 29. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Monção, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 17 °C | 41 % | 0% | 39% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1018 hPa | 34 % | 15 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 22 °C | 20 % | 0% | 0% | 5% | 15% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 71 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 2% | 82% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 29 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 17 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
Monção, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 42,0789; -8,4808
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 19 738
Nadmorská výška: 34 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Monção, Monção
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Monção, Portugalsko. Predpoveď počasia Monção.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Monção dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Monção
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Monção
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 21:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 23:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:37 | 29.05.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |