Počasie Paradela de Guiães dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paradela de Guiães, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 53 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 41% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 8 °C | 99 % | 0% | 4% | 89% | 96% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 44 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 37% | 72% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1008 hPa | 46 % | 9 °C | 97 % | 0% | 0% | 2% | 97% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 73 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 77 % | 8 °C | 100 % | 0% | 21% | 21% | 100% | |
Paradela de Guiães, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,2268; -7,6369
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 619 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Sabrosa, Sabrosa, Vila Real
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paradela de Guiães, Portugalsko. Predpoveď počasia Paradela de Guiães.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paradela de Guiães dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Paradela de Guiães
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Paradela de Guiães
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:46 | 04.05.2026 07:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |