Počasie Saint-Gilles-les Bains dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Gilles-les Bains, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
23:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 65 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
00:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 03:00
01:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1020 hPa | 65 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1020 hPa | 65 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
03:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 66 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
04:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 66 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
05:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 65 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1021 hPa | 64 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
07:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 59 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1022 hPa | 62 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
09:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 65 % | 17 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
10:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 66 % | 17 °C | 22 % | 0% | 21% | 7% | 0% | |
| 13:00
11:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 65 % | 17 °C | 28 % | 0% | 26% | 12% | 0% | |
| 14:00
12:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 17 °C | 34 % | 0% | 26% | 18% | 0% | |
| 15:00
13:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1019 hPa | 64 % | 17 °C | 38 % | 0% | 35% | 26% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 67 % | 17 °C | 50 % | 0% | 45% | 39% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 18 °C | 24 % | 0% | 20% | 8% | 2% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 72 % | 17 °C | 13 % | 0% | 9% | 4% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1020 hPa | 66 % | 18 °C | 15 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 18 °C | 39 % | 0% | 37% | 18% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 19 °C | 20 % | 0% | 8% | 17% | 0% | |
Saint-Gilles-les Bains, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,0520; 55,2257
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Gilles-les Bains, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Gilles-les Bains.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Gilles-les Bains dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Saint-Gilles-les Bains
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Saint-Gilles-les Bains
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:45 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 11:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:55 | 18:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:21 | 25.05.2026 01:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |