Počasie Saint-Gilles-les Bains dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Gilles-les Bains, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 72 % | 18 °C | 16 % | 0% | 5% | 15% | 0% | |
| 10:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 69 % | 18 °C | 18 % | 0% | 2% | 10% | 7% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1019 hPa | 72 % | 18 °C | 45 % | 0% | 9% | 41% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 19 °C | 17 % | 0% | 14% | 10% | 0% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1020 hPa | 75 % | 19 °C | 31 % | 0% | 23% | 14% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 76 % | 20 °C | 29 % | 0% | 23% | 21% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 69 % | 18 °C | 47 % | 0% | 7% | 46% | 1% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 20 °C | 35 % | 0% | 13% | 11% | 18% | |
Saint-Gilles-les Bains, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,0520; 55,2257
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Gilles-les Bains, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Gilles-les Bains.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Gilles-les Bains dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Saint-Gilles-les Bains
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Saint-Gilles-les Bains
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 17:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 10:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:22 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:55 | 18:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:26 | 27.05.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |