Počasie Blebea dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Blebea, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,8 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 90 % | 10 °C | 98 % | 0% | 92% | 46% | 25% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 79 % | 9 °C | 91 % | 0% | 76% | 85% | 1% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1021 hPa | 57 % | 10 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 74 % | 9 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1022 hPa | 74 % | 7 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 68 % | 9 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1023 hPa | 52 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 56% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1022 hPa | 72 % | 10 °C | 11 % | 0% | 1% | 6% | 4% | |
Blebea, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,1969; 26,4083
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 791
Nadmorská výška: 345 m
Administratívna časť:
- Judeţul Neamţ, Piatra Neamţ
- Oraş Târgu Neamţ, Târgu Neamţ
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Blebea, Rumunsko. Predpoveď počasia Blebea.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Blebea dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Blebea
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Blebea
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 15:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:51 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:03 | 22:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:59 | 23:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:35 | 24.05.2026 02:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |