Počasie Lunca Mureșului dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lunca Mureșului na 10 dní.
Piatok 29. máj
18 / 9°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 03:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 21:05
PO HODINÁCH
západ slnka 21:05
|
|
Predpoveď počasia Lunca Mureșului, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 3 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 53 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1020 hPa | 32 % | 1 °C | 81 % | 0% | 0% | 81% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 52 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 60 % | 3 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1023 hPa | 48 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1021 hPa | 32 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 58 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lunca Mureșului, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,8740; 24,7910
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 732
Nadmorská výška: 415 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Aluniş, Aluniş, Mureş
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lunca Mureșului, Rumunsko. Predpoveď počasia Lunca Mureșului.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lunca Mureșului dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lunca Mureșului
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 21:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 15:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 21:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:03 | 22:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:56 | 23:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:32 | 29.05.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |