Počasie Pojogi-Cerna dnes
Predpoveď počasia Pojogi-Cerna 23. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pojogi-Cerna, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 91 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 01:00
00:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 92 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 90 % | 11 °C | 38 % | 0% | 2% | 3% | 34% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 91 % | 11 °C | 64 % | 0% | 8% | 32% | 42% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 90 % | 11 °C | 63 % | 0% | 14% | 21% | 48% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 90 % | 11 °C | 64 % | 0% | 6% | 10% | 59% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 91 % | 11 °C | 73 % | 0% | 14% | 26% | 63% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 87 % | 12 °C | 68 % | 0% | 32% | 46% | 27% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1021 hPa | 81 % | 13 °C | 86 % | 0% | 30% | 82% | 4% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1021 hPa | 77 % | 13 °C | 29 % | 0% | 16% | 17% | 0% | |
| 10:00
09:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1021 hPa | 68 % | 13 °C | 24 % | 0% | 15% | 10% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 63 % | 13 °C | 10 % | 0% | 7% | 5% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 58 % | 12 °C | 7 % | 0% | 2% | 6% | 0% | |
| 13:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 56 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 14:00
13:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,9 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 54 % | 12 °C | 40 % | 0% | 5% | 28% | 14% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 14 °C | 53 % | 0% | 3% | 18% | 42% | |
| 16:00
15:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 15 °C | 43 % | 0% | 0% | 9% | 38% | |
| 17:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 73 % | 15 °C | 54 % | 0% | 18% | 8% | 40% | |
| 18:00
17:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1020 hPa | 75 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 12% | 21% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 16 °C | 17 % | 0% | 1% | 10% | 6% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 88 % | 16 °C | 28 % | 0% | 0% | 19% | 11% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1021 hPa | 89 % | 15 °C | 13 % | 0% | 0% | 12% | 1% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 90 % | 13 °C | 27 % | 0% | 0% | 26% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 12 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 88 % | 12 °C | 8 % | 0% | 2% | 6% | 0% | |
| 01:00
00:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1023 hPa | 89 % | 11 °C | 13 % | 0% | 3% | 12% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1023 hPa | 90 % | 11 °C | 11 % | 0% | 6% | 10% | 0% | |
| 03:00
02:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1023 hPa | 89 % | 10 °C | 40 % | 0% | 23% | 32% | 2% | |
| 04:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1023 hPa | 88 % | 11 °C | 53 % | 0% | 42% | 32% | 0% | |
| 05:00
04:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 88 % | 11 °C | 22 % | 0% | 10% | 17% | 0% | |
| 06:00
05:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 90 % | 11 °C | 25 % | 0% | 22% | 4% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 88 % | 11 °C | 5 % | 0% | 1% | 4% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1023 hPa | 83 % | 13 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 73 % | 12 °C | 10 % | 0% | 8% | 7% | 0% | |
| 10:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 66 % | 12 °C | 24 % | 0% | 17% | 15% | 0% | |
| 11:00
10:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 65 % | 12 °C | 33 % | 0% | 17% | 25% | 0% | |
| 12:00
11:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 64 % | 12 °C | 25 % | 0% | 11% | 18% | 0% | |
| 13:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 63 % | 12 °C | 24 % | 0% | 7% | 21% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1024 hPa | 64 % | 12 °C | 10 % | 0% | 4% | 6% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1023 hPa | 61 % | 12 °C | 15 % | 0% | 7% | 13% | 0% | |
| 16:00
15:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 55 % | 11 °C | 16 % | 0% | 7% | 14% | 0% | |
| 17:00
16:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 54 % | 11 °C | 17 % | 0% | 3% | 6% | 10% | |
| 18:00
17:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 54 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 56 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 80 % | 14 °C | 42 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 82 % | 12 °C | 45 % | 0% | 1% | 3% | 43% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 80 % | 10 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pojogi-Cerna, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,0393; 23,9351
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 310
Nadmorská výška: 362 m
Administratívna časť:
- Judeţul Vâlcea, Râmnicu Vâlcea
- Comuna Stroeşti, Stroeşti, Vâlcea
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pojogi-Cerna, Rumunsko. Predpoveď počasia Pojogi-Cerna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pojogi-Cerna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pojogi-Cerna
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pojogi-Cerna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 15:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:31 | 23:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:49 | 24.05.2026 02:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |