Počasie El Espinal, Cuscatlán dnes
Predpoveď počasia El Espinal, Cuscatlán 23. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Espinal, Cuscatlán, Salvador rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 35 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 21% | 15% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 21 °C | 91 % | 0% | 0% | 3% | 91% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 81 % | 20 °C | 13 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 21 °C | 58 % | 0% | 7% | 3% | 53% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 34 °C 35 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 34 % | 16 °C | 98 % | 0% | 3% | 14% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 19 °C | 79 % | 0% | 0% | 2% | 79% | |
El Espinal, Cuscatlán, Salvador - informácie
Štát: SalvadorGPS súradnice: 13,7500; -88,8667
Časová zóna: America / El Salvador
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Espinal, Cuscatlán, Salvador. Predpoveď počasia El Espinal, Cuscatlán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Espinal, Cuscatlán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Espinal, Cuscatlán
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Espinal, Cuscatlán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:19 | 23.05.2026 00:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |