Počasie Mekka dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mekka, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 49 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 32 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 42 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 13 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1009 hPa | 34 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1007 hPa | 44 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 42 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 6 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 45 °C 43 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 8 % | 4 °C | 53 % | 0% | 0% | 12% | 51% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1007 hPa | 28 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
Mekka, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 21,4266; 39,8256
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mekka, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Mekka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mekka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mekka
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,0 °C | |||
| február | 23,5 °C | |||
| marec | 25,1 °C | |||
| apríl | 27,6 °C | |||
| máj | 29,6 °C | |||
| jún | 30,8 °C | |||
| júl | 32,4 °C | |||
| august | 32,1 °C | |||
| september | 30,7 °C | |||
| október | 29,1 °C | |||
| november | 27,0 °C | |||
| december | 24,7 °C |
Astronomické informácie Mekka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:13 | 23.05.2026 00:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |