Počasie Meaders dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Meaders, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1017 hPa | 86 % | 12 °C | 81 % | 0% | 10% | 80% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 87% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1018 hPa | 59 % | 11 °C | 66 % | 0% | 14% | 63% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 61 % | 11 °C | 22 % | 0% | 14% | 17% | 0% | |
Meaders, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,8882; -96,8125
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Meaders, Texas, USA. Predpoveď počasia Meaders.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Meaders dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Meaders
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Meaders
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:30 | 02.05.2026 06:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |