Počasie Meaders dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Meaders, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 87 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 91 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 51 % | 12 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 50 % | 12 °C | 99 % | 0% | 3% | 0% | 99% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 69 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 78 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 55 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Meaders, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,8882; -96,8125
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Meaders, Texas, USA. Predpoveď počasia Meaders.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Meaders dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Meaders
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Meaders
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:28 | 04.05.2026 08:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |