Počasie Seagraves dnes
Predpoveď počasia Seagraves 20. máj 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Seagraves, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 85 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 29 °C 29 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 33 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 89% | 91% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1006 hPa | 33 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 60 % | 12 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
Seagraves, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,9443; -102,5649
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 2 762
Nadmorská výška: 1024 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Seagraves, Texas, USA. Predpoveď počasia Seagraves.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Seagraves dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Seagraves
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Seagraves
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:47 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:46 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 21:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 21:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:30 | 21.05.2026 01:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |