Počasie Stratford Park dnes
Predpoveď počasia Stratford Park 20. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď, večer slabý dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 8,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Stratford Park, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
6,4 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 46% | 56% | 100% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
3,6 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 53% | 55% | 100% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 71% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 7% | 29% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 59% | 2% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 21 °C | 99 % | 0% | 68% | 0% | 96% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 91% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 91% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 85% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 23 °C | 90 % | 0% | 56% | 5% | 78% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 80 % | 23 °C | 90 % | 0% | 25% | 0% | 87% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 22 °C | 93 % | 0% | 21% | 7% | 90% | |
| 12:00
19:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 23 °C | 82 % | 0% | 27% | 17% | 74% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
2,7 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 23 °C | 78 % | 0% | 28% | 3% | 69% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 22 °C | 87 % | 0% | 21% | 9% | 82% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 94 % | 0% | 51% | 0% | 89% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 29% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
11,2 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 78 % | 23 °C | 81 % | 0% | 10% | 4% | 78% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 22 °C | 98 % | 0% | 51% | 11% | 96% | |
Stratford Park, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,6314; -95,6782
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stratford Park, Texas, USA. Predpoveď počasia Stratford Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stratford Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Stratford Park
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Stratford Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 13:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:11 | 21.05.2026 00:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |