Počasie Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’ dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 30 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 40 % | 13 °C | 64 % | 0% | 6% | 18% | 56% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 92 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
8,1 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
2,5 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,8833; 37,7833
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Novonikolayevka, Donets’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:38 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 15:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:58 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:06 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:54 | 22:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:24 | 23.05.2026 01:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |