Počasie Valley View Acres dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Valley View Acres, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 72 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 33 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 74 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 74 % | 0 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 26 % | 1 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 17 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Valley View Acres, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1827; -112,0391
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Valley View Acres, Utah, USA. Predpoveď počasia Valley View Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Valley View Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Valley View Acres
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Valley View Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:56 | 02.05.2026 06:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |