Počasie Tut dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tut, Uzbekistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 53 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 38 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 43% | 48% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 15 °C | 79 % | 0% | 0% | 19% | 78% | |
Tut, Uzbekistán - informácie
Štát: UzbekistánGPS súradnice: 39,7686; 66,9847
Časová zóna: Asia / Samarkand
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tut, Uzbekistán. Predpoveď počasia Tut.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tut dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tut
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tut
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:09 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:37 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:59 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:15 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:04 | 25.05.2026 01:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |